زندگی پس از رونالدو؛ ناشناخته‌ها در اولدترافورد!

0 7

از آنجایی که کریستیانو رونالدو تا پایان فصل، منچستریونایتد را ترک می‌کند، شیاطین سرخ جانشین این ستاره را مشخص کرده‌اند.

به گزارش سرخ نیوز، کریستیانو رونالدو حداکثر تا پایان فصل منچستریونایتد را ترک خواهد کرد. شیاطین سرخ بنجامین سسکو از لایپزیگ را به عنوان جانشین ستاره پرتغالی، زیر نظر گرفته‌اند. روزنامه انگلیسی تلگراف در گزارش خود عنوان کرده که یونایتد حاضر است حتی در ژانویه رونالدو را به فروش برساند. اما احتمالاً روند جدایی او تا فصل تابستان و زمانی که اعتبار قراردادش به پایان می‌رسد، ادامه خواهد داشت. با این حال پرافتخارترین لیگ برتر در این مدت بیکار نبوده و جانشینان احتمالی این بازیکن 37 ساله را انتخاب کرده است.

سسکو فون گزینه‌ای است که او را یونایتد به سایر نفرات ترجیح می‌دهد. این بازیکن 19 ساله با لایپزیگ قرارداد اولیه امضا کرده و پس از پایان فصل با 24 میلیون یورو راهی بوندسلیگا خواهد شد. با وجود این، یونایتد همچنان به انجام این انتقال امید دارد. انگلیسی‌ها به سسکو اعتماد دارند تا مانند ارلینگ هالند پیشرفت کند.

در کنار سسکو، دوسان ولاوهویچ در میدان دید شیاطین سرخ قرار دارد. با کنار رفتن یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا؛ جذب این بازیکن صرب می‌تواند آسانتر از گذشته شود. بیانکونری با قرار گرفتن در رده هشتم سری آ، شانس کمی برای قهرمانی در این فصل دارد.

بیشتر بخوانید:  گل پنجم پرتغال به سوئیس توسط راموس

زندگی پس از رونالدو؛ ناشناخته‌ها در اولدترافورد!

تلگراف مدعی است که علاوه بر این، یونایتد به دنبال یک مدافع راست نیز هست. دیوگو دالوت در حال حاضر آماده است اما مشخص نیست که این بازیکن 23 ساله در اولدترافورد بماند یا نه. باشگاه بارسلونا به این بازیکن علاقه نشان داده است. قرارداد دالوت در انتهای فصل به پایان می‌رسد و یونایتد گزینه‌ای برای تمدید یک ساله قرارداد این بازیکن پرتغالی دارد.

آرون وان-بیساکا، تاکنون نتوانسته اریک تن هاخ را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی متقاعد کند. وان بیساکا که سه سال پیش به مبلغ 55 میلیون از کریستال پالاس پیوست، هرگز عملکرد خوبی در اولدترافورد نداشته است. همچنین شایعاتی در مورد احتمال جذب ژرمی فریمپونگ از بایرلورکوزن و بنجامین هنریکس از لایپزیگ وجود دارد. همچنین دنزل دامفریس از اینترمیلان نیز در میان نامزدهای یونایتد قرار دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.