خبر بد برای علیرضا فغانی در جام جهانی 2022

1 5,395

نام علیرضا فغانی در بین داوران مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ حضور ندارد.

به گزارش سرخ نیوز، رقابت‌های یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی امروز پیگیری می‌شود که کمیته داوران فیفا تصمیم خود برای انتخاب داوران دیدارهای باقیمانده این مرحله گرفته است تا اینگونه اسم تنها ایرانی باقیمانده در این دوره از رقابت‌ها به چشم نخورد.

علیرضا فغانی که قضاوت او در بازی برزیل و صربستان با تحسین کارشناسان همراه بود اعلام پنالتی جنجالی اش در بازی پرتغال و اروگوئه واکنش‌های زیادی را به همراه داشت تا احتمال حذف او از این رقابت‌ها قوت بگیرد.

با این حال فغانی تا صبح امروز دوشنبه در هتل محل اقامت داوران در کشور قطر حضور داشته است اما اسم او در بین داوران مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به چشم نمی‌خورد. فیفا تصمیم گرفت «فرناندو راپالینی» داور آرژانتینی دیدار اسپانیا و مراکش را سوت بزند. «سزار راموس» مکزیکی هم برای پرتغال و سوئیس داوری خواهد کرد.

با این حال احتمال اینکه فیفا از فغانی در مرحله یک چهارم نهایی نیز استفاده کند وجود دارد اما باید دید آیا تنها بازمانده ایرانی جام ۲۲ وداعی زودهنگام با این مسابقات خواهد داشت یا به رؤیای بزرگ خود در کشور قطر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:  آرای بازی جنجالی اروگوئه در جام جهانی اعلام شد ؛ محکومیت کاوانی، گودین، موسلرا و رفقا
۱ دیدگاه
  1. اسی می‌گوید

    وقتی فغانی را می خواهند تا پنالتی بگیره؟ دو تصمیم هست یا پنالتی نگیر وقتی نیست تا پرتغال یک یک بشه و خودت و پرتغال حذف می شی اما با وژدان آسوده… یا دو بر صفر پرتغال ببره و اروگوئه حذف بشه بعد خودت و پرتغال هم حذف می شی اما با وژدانی پر از درد… تابلو بود پنالتی نبود چرا گرفت یک بچه هم می فهمید پنالتی نیست

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.