استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!

بعد از 5 سال دوری، جرمی بوندیا بار دیگر به مستر المپیا بازخواهد گشت و مدعی شده که شاهد بهترین نسخه بدنی وی در اورلاندو خواهیم بود.
کدخبر (228755) 20 شهریور 1402 | ساعت 15:10
0 1416
بعد از 5 سال دوری، جرمی بوندیا بار دیگر به مستر المپیا بازخواهد گشت و مدعی شده که شاهد بهترین نسخه بدنی وی در اورلاندو خواهیم بود.

گزارش زنده مستر المپیا ۲۰۲۳ بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، جرمی بوندیا قرار است پس از پنج سال دوری از رقابت، در مهمترین رویداد بدنسازی حضور پیدا کند. این بدنساز باتجربه قرار است یکبار دیگر استعدادش را در مستر المپیا 2023 به نمایش بگذارد و حالا در فاصله 8 هفته مانده تا شروع این رقابت، دوران آماده‌سازی خود را آغاز کرده است. جرمی بوندیا یکی از برجسته‌ترین بدنسازان طی یک دهه گذشته بوده است. او در دسته فیزیک مردان فعالیت داشته و چهار بار متوالی از سال 2014 تا 2017 عنوان قهرمانی مستر المپیا را از آن خود کرده است. بوندیا به‌خاطر فرم V-taper فوق‌العاده، عضلات حجیم سینه و بازوهای بزرگش مورد توجه قرار گرفت. او بر اساس این ویژگی‌ها سال‌ها توانست در این دسته پیشرو باشد اما در نهایت توسط برندون هندریکسون در سال 2018 روند قهرمانی‌هایش متوقف شد.

استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!جرمی بوندیا و کنار رفتن از رقابت‌ها در سال 2018

بوندیا از همان زمان دیگر به طور حرفه‌ای در این رقابت شرکت نداشته اما بارها و بارها از بازگشت خود سخن گفته است. با این حال طی 5 سال گذشته حضورش در مستر المپیا میسر نشده اما امسال قصد دارد در مستر المپیا 2023 شرکت کند و قهرمانی خود را پس بگیرد. او در حال حاضر تلاش می‌کند تا وزنش را به 100 کیلوگرم افزایش دهد و برای این کار یک رژیم غذایی مبتنی بر مصرف 4600 کالری را طی چند ماه گذشته در پیش گرفته است. او با این رژیم توانسته به شرایط ایده‌آلی برسد و در مورد چرخه مصرف استروئید خود بازنگری داشته باشد.

استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!بوندیا در حالی به مستر المپیا بازمی‌گردد که قهرمان فعلی، ارین بنکس این بازگشت را بی معنا می‌داند و برای حضور بوندیا ارزشی قائل نیست با این حال بوندیا مدعی است که در بازگشت یکبار دیگر مقام قهرمانی را بدست خواهد آورد.

 صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


برنامه 8 هفته‌ای جرمی بوندیا برای قهرمانی در مستر المپیا

قهرمان سابق دسته فیزیک مستر المپیا همچنان در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده و تمرینات و تغییرات رژیم غذایی خود را با هوادارانش به اشتراک می‌گذارد. این بدنساز 32 ساله رسما روند آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات مستر المپیا 2023 را آغاز کرده است. جرمی بوندیا برای آمادگی هر چه بیشتر خانواده خود در ساکرامنتو را رها و به دنور رفته و در این شهر برنامه آماده‌سازی‌اش را دنبال می‌کند. این قهرمان سابق دسته فیزیک مستر المپیا به طور رسمی تمریناتش را از اول سپتامبر (نهم شهریور) شروع کرده و تنها 8 هفته فرصت دارد تا به آمادگی دلخواهش برای قرار گرفتن روی استیجی که 5 سال از آن دور بوده، برسد. استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!و زیر یکی آخرین تصاویری که از تمریناتش در باشگاه در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، نوشته:

از صبح که بیدار می‌شوم تا زمانی که بخوابم، می‌خورم، می‌خوابم و برای حضور در مستر المپیا نفس می‌کشم. شما به زودی بهترین ورژن جرمی بوندیا را که تاکنون دیده‌اید، تماشا خواهید. من با تمام قدرت به روی استیج می‌روم و هر چیزی که دارم را رو می‌کنم.

جرمی بوندیا از نظر عاطفی به خانواده‌اش وابستگی زیادی دارد و به همین دلیل در حال حاضر روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد. با این حال دوری از خانواده باعث خواهد شد تا او بدون آنکه حواسش به چیز دیگری پرت شود، فقط روی حضور موفق در مستر المپیا تمرکز کند و با قدرت تمریناتش را پیش ببرد. او در اولین روز برنامه آماده‌سازی خود ساعت 5 صبح از خواب بیدار شد و تمرینات هوازی را انجام داد و یک ساعت بعد به سمت دنور پرواز کرد.

ویدئوهایی که جرمی بوندیا از تمرینات روزهای اخیر خود به اشتراک گذاشته است

جرمی بوندیا پس از رسیدن به مقصد مستقیما به باشگاه رفت و تحت هدایت مربی خود تمرینات قفسه سینه را انجام داد. او در روز اول تمرینات فقط سعی کرد که ریتم خود را بدست آورد تا در روزهای بعد شدت تمریناتش را افزایش دهد. جرمی بوندیا درباره تمرین در دنور می‌گوید:

در خانه شریک تمرینی نداشتم که بتواند مرا به فراتر از محدودیت‌هایم حرکت دهد و برای داشتن بدنی فوق العاده در مستر المپیا 2023، به من کمک کند. در دنور دیگر بهانه‌ای وجود ندارد و اینجا با بهترین مربیان و هم تیمی‌ها تمرین می‌کنم. ما هر روز اینجا تمرین می‌کنیم و در روز بعد شدت تمرینات را افزایش می‌دهیم. در حال حاضر سعی می‌کنم به ریتم گذشته برگردم.

قهرمان سابق دسته فیزیک مستر المپیا در بازگشت به این رویداد با برندون هندریکسون و ارین بنکس رقابت خواهد کرد. قطعا رقابت‌های این بخش همچون دسته اوپن، فیزیک کلاسیک و 212 پوند دیدنی و پرهیجان خواهد بود. جدیدترین اخبار بدنسازی

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
ویدئو های ترند
موردی نیست.
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...